logo
phone +(48) 691 863 983

O Nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy fachowcami z pasją. Dbamy o każdy szczegół wykonywanego projektu. Doświadczenie w połączeniu z wiedzą i najnowszymi technologiami pozwalają nam budować instalacje fotowoltaiczne na najwyższym poziomie. Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja.

Gdzie działamy?

Główna siedziba Solared mieści się w Skórzewie (k. Poznania, woj. wielkopolskie), jednak realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia i darmowej wyceny Twojego projektu.

Kontakt z nami arrow
o nas
o nas

Dlaczego warto
wybrać Solared?

check

Profesjonalizm

Doświadczenie i wiedza pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

check

Szybkość wykonania

Wiemy, jak ważny jest czas. Dołożymy wszelkich starań, żebyś zaczął oszczędzać jak najszybciej.

check

Dokładność

Jesteśmy perfekcjonistami. Zadbamy o każdy szczegół aby Twoja instalacja fotowoltaiczna mogła funkcjonować bezawaryjnie.

solared
check

Nowoczesne technologie

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu oferujemy Tobie najwyższą jakość.

check

Konkurencyjne ceny

Dbamy o to, by nasza oferta była zoptymalizowana dla Twoich finansów.

check

Terminowość

Szanujemy czas każdego klienta, dlatego skrupulatnie trzymamy się umówionych terminów.

Najczęstsze pytania
i odpowiedzi

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zadzwoń do nas wybierając numer 691 863 983 lub skorzystaj z formularza kontaktowego klikając "Kontakt z nami".

Kontakt z nami arrow

Panele fotowoltaiczne montujemy na gruncie lub dachu budynku. Połączone kablem zostają wpięte do falownika, który zmienia wytworzony z promieniowania słonecznego prąd stały w prąd zmienny, a następnie dostarcza go sieci elektrycznej budynku. System działa w pełni bezobsługowo tak, by najpierw pobierana była energia wyprodukowana przez elektownię słoneczną a następnie, z płatnej sieci zakładu energetycznego.

Koszt instalacji zależy od wielu czynników – począwszy od miejsca oraz obszaru przeznaczonego na instalację paneli fotowoltaicznych, analizy zapotrzebowania i rozwijania sieci a także samych komponentów. Zapraszamy do kontaktu po darmową wycenę.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nadwyżka wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną energii może zostać przekazana do sieci zakładu energetycznego w celu magazynowania przez 12 miesięcy od momentu wprowadzenia tejże energii do sieci, by wykorzystać wtedy, kiedy elektrownia produkuje zbyt małą ilość prądu do zasilenia budynku (na przykład w zimne, pochmurne czy deszczowe dni).

Tak! Fotowoltaika pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na opłatach za energię z płatnej sieci energetycznej a za zaoszczędzony lub odsprzedany prąd pochodzący z Twojej elektrowni możesz spłacić Twoją instalację w ciągu około 8-10 lat. Producenci komponentów zapewniają 25-letni okres gwarancyjny oraz żywotność powyżej 30 lat, więc po spłacie Twojego systemu, przez pozostały czas korzystasz z energii elektrycznej praktycznie za darmo.

Energią, wytworzoną przez Twoją własną elektrownię, możesz zasilać każde urządzenie elektryczne znajdujące się w Twoim domu, w tym ogrzewanie elektryczne!